
Wholesale Titanium Steel Cross Flower Necklace With Zirconium For Women Cartoon Style Geometric Pattern
Wholesale Titanium Steel Cross Flower Necklace With Zirconium For Women Cartoon Style Geometric Pattern
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Original: $1.80
-65%$1.80
$0.63More Images





Wholesale Titanium Steel Cross Flower Necklace With Zirconium For Women Cartoon Style Geometric Pattern
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |























