
Wholesale Titanium Steel Cshaped Earrings With Styling Of Letters Numbers Text And Electroplating Design For Men
Wholesale Titanium Steel Cshaped Earrings With Styling Of Letters Numbers Text And Electroplating Design For Men
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Manual Measurement |
| Style | C Shape |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $1.00
-65%$1.00
$0.35More Images










Wholesale Titanium Steel Cshaped Earrings With Styling Of Letters Numbers Text And Electroplating Design For Men
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Manual Measurement |
| Style | C Shape |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Manual Measurement |
| Style | C Shape |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























