
Wholesale Titanium Steel Cuban Chain Necklace For Men Geometric Drop Shape Polished Hiphop Street Style Accessories
Wholesale Titanium Steel Cuban Chain Necklace For Men Geometric Drop Shape Polished Hiphop Street Style Accessories
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 80g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images






Wholesale Titanium Steel Cuban Chain Necklace For Men Geometric Drop Shape Polished Hiphop Street Style Accessories
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 80g |























