
Wholesale Titanium Steel Electroplated Devil's Eye Pendant Necklace For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Facial Features,Expressions |
| Weight | 10g |
Original: $4.04
-65%$4.04
$1.41More Images










Wholesale Titanium Steel Electroplated Devil's Eye Pendant Necklace For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Facial Features,Expressions |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Facial Features,Expressions |
| Weight | 10g |























