
Wholesale Titanium Steel Electroplated Ferris Wheel Flower Stamen Inlaid Zircon Unisex Jewelry Set With Earrings And Rings
Wholesale Titanium Steel Electroplated Ferris Wheel Flower Stamen Inlaid Zircon Unisex Jewelry Set With Earrings And Rings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.26
-65%$3.26
$1.14More Images












Wholesale Titanium Steel Electroplated Ferris Wheel Flower Stamen Inlaid Zircon Unisex Jewelry Set With Earrings And Rings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























