
Wholesale Titanium Steel Electroplated Geometric Daisy Necklace And Bracelet Jewelry Set For Women
Wholesale Titanium Steel Electroplated Geometric Daisy Necklace And Bracelet Jewelry Set For Women
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Popular Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.47
-65%$2.47
$0.86More Images







Wholesale Titanium Steel Electroplated Geometric Daisy Necklace And Bracelet Jewelry Set For Women
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Popular Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Popular Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























