
Wholesale Titanium Steel Electroplated Geometric Three Round Zircon Inlaid Birthday Stone Pendant Necklace For Women
Wholesale Titanium Steel Electroplated Geometric Three Round Zircon Inlaid Birthday Stone Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images















Wholesale Titanium Steel Electroplated Geometric Three Round Zircon Inlaid Birthday Stone Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























