
Wholesale Titanium Steel Electroplated Personality Vertical Square Chain Pullout Necklace And Bracelet Jewelry Set For Women
Wholesale Titanium Steel Electroplated Personality Vertical Square Chain Pullout Necklace And Bracelet Jewelry Set For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images





Wholesale Titanium Steel Electroplated Personality Vertical Square Chain Pullout Necklace And Bracelet Jewelry Set For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























