
Wholesale 316L Stainless Steel Electroplated Wave Geometric Irregular Water Drop Shape Earrings
Wholesale 316L Stainless Steel Electroplated Wave Geometric Irregular Water Drop Shape Earrings
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.89
-65%$1.89
$0.66More Images





Wholesale 316L Stainless Steel Electroplated Wave Geometric Irregular Water Drop Shape Earrings
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |























