
Wholesale Titanium Steel Geometric Diamond Design Flower Necklace For Women And Unisex
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images



Wholesale Titanium Steel Geometric Diamond Design Flower Necklace For Women And Unisex
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |























