
Wholesale Titanium Steel Geometric Electroplated Rotatable Unisex Ring
| Material | Titanium Steel |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Unisex |
| Size | Number 8 |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $2.38
-65%$2.38
$0.83More Images





Wholesale Titanium Steel Geometric Electroplated Rotatable Unisex Ring
| Material | Titanium Steel |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Unisex |
| Size | Number 8 |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Titanium Steel |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Unisex |
| Size | Number 8 |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























