
Wholesale Titanium Steel Geometric Polished Fingertip Tail Ring For Couples And Women
| Gender | Couple Style,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Couple Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 3g |
Original: $0.68
-65%$0.68
$0.24More Images











Wholesale Titanium Steel Geometric Polished Fingertip Tail Ring For Couples And Women
| Gender | Couple Style,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Couple Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple Style,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Couple Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 3g |























