
Wholesale Titanium Steel Geometric Ring With Electroplating Simple Style Unisex
| Gender | Simple,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Number 8 |
| Style | Simple |
| Weight | 12g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images












Wholesale Titanium Steel Geometric Ring With Electroplating Simple Style Unisex
| Gender | Simple,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Number 8 |
| Style | Simple |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Simple,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Number 8 |
| Style | Simple |
| Weight | 12g |























