
Wholesale Titanium Steel Heart Shaped Polished Love Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 8g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images





Wholesale Titanium Steel Heart Shaped Polished Love Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 8g |























