
Wholesale Titanium Steel Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Process For Unisex Cartoon And Flower Style
Wholesale Titanium Steel Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Process For Unisex Cartoon And Flower Style
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
More Images





Wholesale Titanium Steel Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Process For Unisex Cartoon And Flower Style
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























