
Wholesale Titanium Steel Niche Geometric Overlapping Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Niche,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Weight | 14g |
Original: $1.88
-65%$1.88
$0.66More Images








Wholesale Titanium Steel Niche Geometric Overlapping Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Niche,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Niche,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Weight | 14g |























