
Wholesale Titanium Steel Open Ring Jewelry With Letters Numbers And Text Electroplated
| Gender | Opening Live Mouth,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Size | Z |
| Style | Opening Live Mouth |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $1.04
-65%$1.04
$0.36More Images





Wholesale Titanium Steel Open Ring Jewelry With Letters Numbers And Text Electroplated
| Gender | Opening Live Mouth,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Size | Z |
| Style | Opening Live Mouth |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Opening Live Mouth,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Size | Z |
| Style | Opening Live Mouth |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























