🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Titanium Steel Pair Of Rings With Handdecorated Damascus Steel Pattern And Geometric Styling Electroplated
Wholesale Titanium Steel Pair Of Rings With Handdecorated Damascus Steel Pattern And Geometric Styling Electroplated
| Gender | Damascus Steel Pattern,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Damascus Steel Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Select Color
Select Spec
From $0.33
Original: $0.93
-65%Wholesale Titanium Steel Pair Of Rings With Handdecorated Damascus Steel Pattern And Geometric Styling Electroplated—
$0.93
$0.33More Images




Wholesale Titanium Steel Pair Of Rings With Handdecorated Damascus Steel Pattern And Geometric Styling Electroplated
| Gender | Damascus Steel Pattern,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Damascus Steel Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Damascus Steel Pattern,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Damascus Steel Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























