
Wholesale Titanium Steel Perforated Ear Nail Sweet Style With Zircon Flower Love Butterfly And Heart Pattern For Women
Wholesale Titanium Steel Perforated Ear Nail Sweet Style With Zircon Flower Love Butterfly And Heart Pattern For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Animals,Zodiac |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images









Wholesale Titanium Steel Perforated Ear Nail Sweet Style With Zircon Flower Love Butterfly And Heart Pattern For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Animals,Zodiac |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Animals,Zodiac |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























