
Wholesale 316L Stainless Steel Plated 18K Gold Pendant Necklace For Women With Geometric Letters Pattern And Simple Style
Wholesale 316L Stainless Steel Plated 18K Gold Pendant Necklace For Women With Geometric Letters Pattern And Simple Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 30g |
Original: $3.21
-65%$3.21
$1.12More Images




Wholesale 316L Stainless Steel Plated 18K Gold Pendant Necklace For Women With Geometric Letters Pattern And Simple Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 30g |























