
Wholesale Titanium Steel Ring With Geometric Pattern And Electroplating Exaggerate Style Hollow Design
Wholesale Titanium Steel Ring With Geometric Pattern And Electroplating Exaggerate Style Hollow Design
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Unisex |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $2.50
-65%$2.50
$0.88More Images





Wholesale Titanium Steel Ring With Geometric Pattern And Electroplating Exaggerate Style Hollow Design
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Unisex |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Unisex |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 10g |























