
Wholesale Titanium Steel Rotating Decompression Ring Geometric Style Electroplated Unisex Jewelry
Wholesale Titanium Steel Rotating Decompression Ring Geometric Style Electroplated Unisex Jewelry
| Gender | Suit,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Suit |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $2.15
-65%$2.15
$0.75More Images





Wholesale Titanium Steel Rotating Decompression Ring Geometric Style Electroplated Unisex Jewelry
| Gender | Suit,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Suit |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Suit,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Suit |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























