
Wholesale Titanium Steel Specialshaped Bar Chain Pendant Earrings Geometric Heart Bow Tie Star Shape Electroplating Unisex Hiphop Piercing Ear Bridge
Wholesale Titanium Steel Specialshaped Bar Chain Pendant Earrings Geometric Heart Bow Tie Star Shape Electroplating Unisex Hiphop Piercing Ear Bridge
| Ear Needle Material | Titanium Alloy |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Star Shape |
| Style | Versatile,Geometry |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $2.05
-65%$2.05
$0.72More Images








Wholesale Titanium Steel Specialshaped Bar Chain Pendant Earrings Geometric Heart Bow Tie Star Shape Electroplating Unisex Hiphop Piercing Ear Bridge
| Ear Needle Material | Titanium Alloy |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Star Shape |
| Style | Versatile,Geometry |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Titanium Alloy |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Star Shape |
| Style | Versatile,Geometry |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























