
Wholesale Titanium Steel Unisex Ring Personality Retro Black Peach Epoxy Carved Dripping Oil Geometric Style
Wholesale Titanium Steel Unisex Ring Personality Retro Black Peach Epoxy Carved Dripping Oil Geometric Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Size | Us Size 15 |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 18g |
Original: $4.95
-65%$4.95
$1.73More Images




Wholesale Titanium Steel Unisex Ring Personality Retro Black Peach Epoxy Carved Dripping Oil Geometric Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Size | Us Size 15 |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Size | Us Size 15 |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 18g |























