
Wholesale Titanium Steel Water Drop Zircon Ear Nail And Lip Nail With Heart Bow Tie Star Shape Electroplating For Unisex
Wholesale Titanium Steel Water Drop Zircon Ear Nail And Lip Nail With Heart Bow Tie Star Shape Electroplating For Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Star Shape |
| Style | Versatile,Geometry |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images








Wholesale Titanium Steel Water Drop Zircon Ear Nail And Lip Nail With Heart Bow Tie Star Shape Electroplating For Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Star Shape |
| Style | Versatile,Geometry |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Star Shape |
| Style | Versatile,Geometry |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |























