
Wholesale Touch Screen Watch Zinc Alloy Case Stainless Steel Strap Round Luminous Electronic Watch For Men
Wholesale Touch Screen Watch Zinc Alloy Case Stainless Steel Strap Round Luminous Electronic Watch For Men
| Battery Capacity | Button Battery |
|---|---|
| Case Material | Zinc Alloy |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Null |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 160g |
Original: $13.95
-65%$13.95
$4.88More Images






Wholesale Touch Screen Watch Zinc Alloy Case Stainless Steel Strap Round Luminous Electronic Watch For Men
| Battery Capacity | Button Battery |
|---|---|
| Case Material | Zinc Alloy |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Null |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 160g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Button Battery |
|---|---|
| Case Material | Zinc Alloy |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Null |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 160g |





















