
Wholesale Trinkets Titanium Steel Sweater Chain Necklace With Diamond Shape Pendant Geometric Style With Letters Numbers Text Dripping Oil Design
Wholesale Trinkets Titanium Steel Sweater Chain Necklace With Diamond Shape Pendant Geometric Style With Letters Numbers Text Dripping Oil Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 12g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images



Wholesale Trinkets Titanium Steel Sweater Chain Necklace With Diamond Shape Pendant Geometric Style With Letters Numbers Text Dripping Oil Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 12g |























