
Wholesale Unisex Electroplated Stainless Steel Geometric Ushaped Rainbow Element Horseshoe Kaleidoscope Lucky Symbol Inlaid Zirconium Necklace With Ochain
Wholesale Unisex Electroplated Stainless Steel Geometric Ushaped Rainbow Element Horseshoe Kaleidoscope Lucky Symbol Inlaid Zirconium Necklace With Ochain
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
More Images










Wholesale Unisex Electroplated Stainless Steel Geometric Ushaped Rainbow Element Horseshoe Kaleidoscope Lucky Symbol Inlaid Zirconium Necklace With Ochain
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |





















