
Wholesale Unisex Fashion Geometric Round Bead Pull Buckle Tassel Titanium Steel Electroplated 18K Gold Jewelry Set Of Necklace Bracelet And Anklet
Wholesale Unisex Fashion Geometric Round Bead Pull Buckle Tassel Titanium Steel Electroplated 18K Gold Jewelry Set Of Necklace Bracelet And Anklet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images











Wholesale Unisex Fashion Geometric Round Bead Pull Buckle Tassel Titanium Steel Electroplated 18K Gold Jewelry Set Of Necklace Bracelet And Anklet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 30g |























