
Wholesale Unisex Fashion Pearl Heart Ferris Wheel Multi Accessories Tassel Necklace Jewelry Set Made Of Titanium Steel Shell Beads Zircon And Copper With Electroplating
Wholesale Unisex Fashion Pearl Heart Ferris Wheel Multi Accessories Tassel Necklace Jewelry Set Made Of Titanium Steel Shell Beads Zircon And Copper With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Same Style For Men And Women,Unisex |
| Material | Titanium Steel,Shell Beads,Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.54
-65%$2.54
$0.89More Images








Wholesale Unisex Fashion Pearl Heart Ferris Wheel Multi Accessories Tassel Necklace Jewelry Set Made Of Titanium Steel Shell Beads Zircon And Copper With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Same Style For Men And Women,Unisex |
| Material | Titanium Steel,Shell Beads,Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Same Style For Men And Women,Unisex |
| Material | Titanium Steel,Shell Beads,Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























