
Wholesale Unisex Fashion Simple Plants And Flowers Titanium Steel Electroplated Necklace Bracelet Earrings Set
Wholesale Unisex Fashion Simple Plants And Flowers Titanium Steel Electroplated Necklace Bracelet Earrings Set
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Titanium Steel,Steel Color |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 10g |
Original: $4.11
-65%$4.11
$1.44More Images



















Wholesale Unisex Fashion Simple Plants And Flowers Titanium Steel Electroplated Necklace Bracelet Earrings Set
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Titanium Steel,Steel Color |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Titanium Steel,Steel Color |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 10g |























