
Wholesale Unisex Ferris Wheel Four Leaf Flower Electroplated Titanium Steel Necklace And Bracelet Jewelry
Wholesale Unisex Ferris Wheel Four Leaf Flower Electroplated Titanium Steel Necklace And Bracelet Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.51
-65%$3.51
$1.23More Images






Wholesale Unisex Ferris Wheel Four Leaf Flower Electroplated Titanium Steel Necklace And Bracelet Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























