
Wholesale Unisex Ferris Wheel Retro Palace Style Asymmetrical Design Jewelry Set Of Open J Ring Bracelet And Earrings In Titanium Steel And Stainless Steel Goldplated
Wholesale Unisex Ferris Wheel Retro Palace Style Asymmetrical Design Jewelry Set Of Open J Ring Bracelet And Earrings In Titanium Steel And Stainless Steel Goldplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Ring Jewelry,Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Set Combination | Hand Accessories + Earrings |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images










Wholesale Unisex Ferris Wheel Retro Palace Style Asymmetrical Design Jewelry Set Of Open J Ring Bracelet And Earrings In Titanium Steel And Stainless Steel Goldplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Ring Jewelry,Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Set Combination | Hand Accessories + Earrings |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Ring Jewelry,Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Set Combination | Hand Accessories + Earrings |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















