
Wholesale Unisex Flower Pattern Copper Necklace With Rhinestone Pendant O Chain Gold Plated
Wholesale Unisex Flower Pattern Copper Necklace With Rhinestone Pendant O Chain Gold Plated
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Original: $1.29
-65%$1.29
$0.45More Images


















Wholesale Unisex Flower Pattern Copper Necklace With Rhinestone Pendant O Chain Gold Plated
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |























