🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Unisex Geometric Cartoon Stainless Steel And Copper Necklace
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
$1.59
Wholesale Unisex Geometric Cartoon Stainless Steel And Copper Necklace—
$1.59
More Images





Wholesale Unisex Geometric Cartoon Stainless Steel And Copper Necklace
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |





















