
Wholesale Unisex Geometric Electroplated Copper Earrings With Hollow Water Drop Design
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.05
-65%$3.05
$1.07More Images









Wholesale Unisex Geometric Electroplated Copper Earrings With Hollow Water Drop Design
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























