
Wholesale Unisex Geometric Evil Eye Stainless Steel Ring With Polish Finish
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 15 Yards |
| Style | Personality |
| Weight | 17g |
Original: $4.35
-65%$4.35
$1.52More Images





Wholesale Unisex Geometric Evil Eye Stainless Steel Ring With Polish Finish
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 15 Yards |
| Style | Personality |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 15 Yards |
| Style | Personality |
| Weight | 17g |





















