
Wholesale Unisex Geometric Forestinspired Alloy Electroplated Dried Flower Brooch Clothing Accessory
Wholesale Unisex Geometric Forestinspired Alloy Electroplated Dried Flower Brooch Clothing Accessory
| Function | Multifunctional |
|---|---|
| Gender | Illustration Brooch,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Forest Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images





Wholesale Unisex Geometric Forestinspired Alloy Electroplated Dried Flower Brooch Clothing Accessory
| Function | Multifunctional |
|---|---|
| Gender | Illustration Brooch,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Forest Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Multifunctional |
|---|---|
| Gender | Illustration Brooch,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Forest Style,Geometry |
| Weight | 6g |























