🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Unisex Geometric Pattern Simple Ring Titanium Steel 18K Gold Plated Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Select Color
Select Spec
From $0.42
Original: $1.21
-65%Wholesale Unisex Geometric Pattern Simple Ring Titanium Steel 18K Gold Plated Jewelry—
$1.21
$0.42More Images




Wholesale Unisex Geometric Pattern Simple Ring Titanium Steel 18K Gold Plated Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























