
Wholesale Unisex Geometric Ringshaped Electroplated Wooden And Stainless Steel Cring Earrings
Wholesale Unisex Geometric Ringshaped Electroplated Wooden And Stainless Steel Cring Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wooden |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Ring |
| Style | Geometry |
| Weight | 9g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images




Wholesale Unisex Geometric Ringshaped Electroplated Wooden And Stainless Steel Cring Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wooden |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Ring |
| Style | Geometry |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wooden |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Ring |
| Style | Geometry |
| Weight | 9g |





















