🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel And Copper Full Diamond Necklace
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometry |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
$0.63
Original: $1.79
-65%Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel And Copper Full Diamond Necklace—
$1.79
$0.63More Images





Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel And Copper Full Diamond Necklace
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometry |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometry |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |





















