
Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel And Copper Necklace With Zircon In Light Luxury And Minimalist Style
Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel And Copper Necklace With Zircon In Light Luxury And Minimalist Style
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images





Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel And Copper Necklace With Zircon In Light Luxury And Minimalist Style
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 5g |





















