
Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel And Freshwater Pearl Electroplated Doublelayer Necklace
Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel And Freshwater Pearl Electroplated Doublelayer Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |
Original: $11.37
-65%$11.37
$3.98More Images





Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel And Freshwater Pearl Electroplated Doublelayer Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |





















