
Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Cross Pendant Necklace With Polish Finish And Cuban Chain
Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Cross Pendant Necklace With Polish Finish And Cuban Chain
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique |
| Weight | 25g |
Original: $3.55
-65%$3.55
$1.24More Images





Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Cross Pendant Necklace With Polish Finish And Cuban Chain
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique |
| Weight | 25g |





















