
Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Pendant Necklace With Pearl Chain Polish Design
Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Pendant Necklace With Pearl Chain Polish Design
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 25g |
Original: $3.82
-65%$3.82
$1.34More Images







Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Pendant Necklace With Pearl Chain Polish Design
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 25g |





















