
Wholesale Unisex Geometric Titanium Steel Electroplated Rotating Ring Necklace
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Cartoon,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images






Wholesale Unisex Geometric Titanium Steel Electroplated Rotating Ring Necklace
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Cartoon,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Cartoon,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























