
Wholesale Unisex Geometric Titanium Steel Necklace With Vacuum Gold Plated 18K Color Preservation
Wholesale Unisex Geometric Titanium Steel Necklace With Vacuum Gold Plated 18K Color Preservation
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.02
-65%$2.02
$0.71More Images







Wholesale Unisex Geometric Titanium Steel Necklace With Vacuum Gold Plated 18K Color Preservation
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























