
Wholesale Unisex Geometric Ushaped Copper Ring With Microinlaid Threelayer Zircon And Electroplating
Wholesale Unisex Geometric Ushaped Copper Ring With Microinlaid Threelayer Zircon And Electroplating
| Gender | Geometric Zircon Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.86
-65%$1.86
$0.65More Images






Wholesale Unisex Geometric Ushaped Copper Ring With Microinlaid Threelayer Zircon And Electroplating
| Gender | Geometric Zircon Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometric Zircon Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |























