
Wholesale Unisex Hip Hop Geometric Diamondencrusted Melon Seed Chain Bracelet And Necklace With Artificial Crystal And Copper 18K Gold Plated Pendant
Wholesale Unisex Hip Hop Geometric Diamondencrusted Melon Seed Chain Bracelet And Necklace With Artificial Crystal And Copper 18K Gold Plated Pendant
| Bracelet | Amazon’s Best-Selling Neymar Bracelet |
|---|---|
| Chain Style | Melon Seed Chain |
| Diamond Necklace | Cross-Border Exclusive Fashion Diamond Hip-Hop Necklace |
| Gender | Unisex |
| Material | Artificial Crystal,5Mm (6Inch ) 15.24Cm,5Mm (7Inch ) 17.78Cm,5Mm (9Inch ) 22.86Cm |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With 18K Gold |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Style | Hip Hop,Geometry |
| Weight | 100g |
Original: $5.74
-65%$5.74
$2.01More Images






Wholesale Unisex Hip Hop Geometric Diamondencrusted Melon Seed Chain Bracelet And Necklace With Artificial Crystal And Copper 18K Gold Plated Pendant
| Bracelet | Amazon’s Best-Selling Neymar Bracelet |
|---|---|
| Chain Style | Melon Seed Chain |
| Diamond Necklace | Cross-Border Exclusive Fashion Diamond Hip-Hop Necklace |
| Gender | Unisex |
| Material | Artificial Crystal,5Mm (6Inch ) 15.24Cm,5Mm (7Inch ) 17.78Cm,5Mm (9Inch ) 22.86Cm |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With 18K Gold |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Style | Hip Hop,Geometry |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bracelet | Amazon’s Best-Selling Neymar Bracelet |
|---|---|
| Chain Style | Melon Seed Chain |
| Diamond Necklace | Cross-Border Exclusive Fashion Diamond Hip-Hop Necklace |
| Gender | Unisex |
| Material | Artificial Crystal,5Mm (6Inch ) 15.24Cm,5Mm (7Inch ) 17.78Cm,5Mm (9Inch ) 22.86Cm |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With 18K Gold |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Style | Hip Hop,Geometry |
| Weight | 100g |























