🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Unisex Hip Hop Style Copper Cuban Chain Bracelet And Necklace With Three Rows Of Zircon And Flip Buckle
Wholesale Unisex Hip Hop Style Copper Cuban Chain Bracelet And Necklace With Three Rows Of Zircon And Flip Buckle
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Name | Cuban Chain |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Product Name | Zircon Necklace |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Hip Hop |
| Weight | 180g |
Select Color
Select Spec
From $7.31
Original: $20.89
-65%Wholesale Unisex Hip Hop Style Copper Cuban Chain Bracelet And Necklace With Three Rows Of Zircon And Flip Buckle—
$20.89
$7.31More Images







Wholesale Unisex Hip Hop Style Copper Cuban Chain Bracelet And Necklace With Three Rows Of Zircon And Flip Buckle
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Name | Cuban Chain |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Product Name | Zircon Necklace |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Hip Hop |
| Weight | 180g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Name | Cuban Chain |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Product Name | Zircon Necklace |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Hip Hop |
| Weight | 180g |























